رفتن به نوشته‌ها

یکبار من باید سفر ؟

[ad_1]

من یک بار خودم را در لندن نشستن بر روی زمین از یک دوست, تخت, بحث بعدی حرکت می کند. من تا به حال سفر برای چند ماه است و نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا من می خواستم به بازدید از مراکش یا استانبول بعدی. من تا به حال هرگز شده است به هر دو و هر دو به خوبی در خارج از منطقه راحتی طبیعی ترکیبی از معیارهای که باید بیمه یک احساس شور و هیجان مهم نیست که کدام مسیر را انتخاب کردم.

در عوض هر دو گزینه احساس خسته کننده به من. من می دانستم که تفاوت های فرهنگی و تصادفی و غیر منتظره تجارب گذشته چه انتظار از من مقصد بعدی خود در هر کجا از آن بود. مهم نیست که موقعیت من در تصمیم من را تا پایان در یک روال شبیه به من بوده است در حالی که سفر چند ماه گذشته. مهم نیست که چقدر عجیب و غریب به مقصد رسیدم در من می دانستم که من می خواهم قادر به پیدا کردن راه من و فقط خوب برای خودم.

من متوجه شدم که من می توانم را انتخاب کنید بین دو گزینه چون من کاملا رک و پوست کنده نمی مراقبت برای رفتن به هر کدام از آنها. رشد من تجربه در این سفر به نظر می رسید در فلات و هیچ مقدار از شوک فرهنگی به نظر می رسید مانند آن را تکان خوردن من به عقب بر روی مسیر سریع از پیشرفته شخصی وحی است.

رد کردن اسطوره تا ابد Vagabonding

پس از چند ماه در جاده ها خسته شدم از رفت و آمد و فقط می خواستم به خانه بروم. هر چند “رفتن به خانه” ارائه مشکلات خود را به عنوان من یک صفحه اصلی برای بازگشت به. من سمت چپ با هدف سفر به طور نامحدود و در عین حال حتی وقتی که من به عقب بوده است و در ایالات متحده نقل مکان کردم اغلب ترک یک موقعیت دیگر برای هر ماه و گاهی در همان شهر گاهی اوقات در سراسر کشور است.

در حال حاضر نشسته در لندن کاملا ناسپاس برای فرصت های در نوک انگشتان من, من می خواستم یک خانه واقعی است. من فکر کردم بی پایان سفر خواهد بود برای من مناسب اما من اشتباه بود و مشخص شد مفهوم vagabonding به طور نامحدود درست نیست برای همه است. در واقع در تمام سفر من من متوجه مفهوم ثابت, استوار, بی پایان, سفر مناسب نیست برای فقط در مورد هر کسی. برای بسیاری از ما سفر یک تجربه خاص و نه راه زندگی ما تمایل برای ما روز به روز وجود دارد.

سریع نکته

اگر بسیاری از ما ساخته شده بودند به سفر به طور نامحدود از چگونه اغلب ما باید سفر و برای چه مدت باید ما را ترک کنند ؟

پاسخ به این سوال را همیشه به شدت شخصی و بستگی به عوامل فردی هستند که هر دو زودگذر (شخصی منش, روابط, بازگشت به خانه) و کاملا ملموس (پول رهن و اجاره). برای بقیه این مقاله من فرض کنید شما در موقعیت خوش شانس بودن قادر به سفر از هر زمان که شما می خواهید تا زمانی که شما می خواهید.

چه نقطه از سفر ؟

قبل از اینکه شما می توانید پاسخ به چگونه اغلب شما باید سفر شما نیاز به پاسخ چرا شما می خواهید به سفر.

آیا شما بی حوصله و زمانی که شما اقامت در یک محل برای بیش از سه ماه در یک زمان? آیا شما عاشق گشت و گذار و آیا شما می خواهید به اکتشاف جهان بهترین سواحل ؟ شما به شدت علاقه مند در مواد غذایی و آیا شما یک لیست خشکشویی از غذاهای بومی و رستوران شما می خواهید به جویدن ؟ آیا شما به سادگی می خواهید برای دیدن بیشتر از جهان است ؟ و یا شما به سادگی می خواهید به گسترش درک خود را از جهان با تجربه به عنوان بسیاری از آن را از نزدیک به عنوان شما می توانید ؟ هر کس یک دلیل متفاوت برای سفر و دانستن اینکه چرا شما می خواهید به اکتشاف جهان است خوب اولین گام به سوی بدانند چگونه اغلب شما باید خانه را ترک کنند.

به نظر من واقعا وجود دارد تنها یک دلیل برای سفر یک دلیل واحد نهفته است که در قلب هر توضیحی خاص می تواند شما را برای خود سرگردان lust. مردم می خواهم به سفر به دلیل آنها می خواهند به رشد است.

سفر ما به رشد برای رشد ایده های ما از کشورهای دیگر به رشد ایده های ما از جهان به رشد ما ایده از آنچه در آن به معنی انسان و بیشتر از همه به رشد ما مفهوم که ما که هستیم و آنچه که ما از زندگی می خواهید.

تفکر در چرخه

اگر سفر ما به رشد و سپس آن را می سازد بسیاری از حس به همین دلیل نامعلوم سفر تمایل به از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را در طول زمان. پس از چند ماه از سفر شما خواهد رسید در اوج بود. شما آموخته اند که همه چیز شما در حال رفتن به یادگیری از سفر هستید و شما باید حل و فصل را به یک روال جدید, مجموعه ای جدید از انتظارات یک دیدگاه جدید است که در نهایت تبدیل خواهد شد فقط به عنوان سفت و سخت به عنوان یکی از توسعه یافته و در بازگشت به خانه.

انسان سازگار هستند و در حالی که این فکر که قادر به زندگی کردن یک کیسه در یک کشور که در آن هیچ کس صحبت می کند زبان خود را ممکن است به نظر می رسد مانند ارتفاع از ماجراجویی قبل از شما خانه را ترک و پس از یک ماه پیاده در کامبوج شما حل و فصل در به یک زندگی است که هنگامی که به نظر می رسید یک چالش غیر قابل عبور.

هنگامی که شما ضربه که دیوار در سفر خود را به شما برای بازگشت به خانه و پیدا کردن خانه و زندگی به چالش کشیدن و خارجی و پر از فرصت ها برای رشد و قدردانی شما هرگز متوجه شده قبل از اینکه شما را در ماجراجویی خود را. و سپس بعد از چند ماه به شما منتقل شده و شما احساس قفل شده به یک stultifying معمول یک بار بیشتر و درد به خودتان فشار توسط هدف قرار دادن جاده یک بار دیگر.

پاسخ به چگونه اغلب شما باید سفر نشسته در ریتم رشد و سازگاری دروغ گفتن در درون همه ما است.

پیدا کردن الگوی مناسب

در حالی که هر کس منحصر به فرد است و هر کس شرح زیر است کمی متفاوت جریان اکتشاف و تحکیم وجود دارد دو الگوهای متناوب بین سفر و زندگی در خانه است که به نظر می رسد به اعتصاب وتر در بیشترین تعداد از مردم است.

  • 2-3 ماه در خانه پس از 4-6 هفته سفر. صرف 2-3 ماه در صفحه اصلی به شما می دهد زمانی که شما نیاز به تمرکز به شدت در کار, در خانه, زندگی در ساختمان روابط در دیدن دوستان و خانواده و دیگر مشابه داخلی فعالیت است. 2-3 ماه در یک مکان نیز گرایش به مقدار زمان طول می کشد تا دمای مسافر شروع به احساس خارش به کاوش یک بار دیگر. 4-6 هفته از سفر یک مقدار خوبی از زمان برای به دست آوردن یک احساس خوب برای یک یا دو محل ساخت این الگوی خوب برای افرادی که خوشحال از دیدن یک تعداد انگشت شماری از مکان های جدید در هر سال است.
  • 6-9 ماه در خانه پس از 2-3 ماه از سفر. این الگو اجازه می دهد تا شما تمرکز بسیار عمیق بر روی یک کار خاص پروژه و یا نوع دیگری از تثبیت گرا کار که تکمیل سپس شما پاداش با یک دوره طولانی از دیدگاه تکان دادن سفر در خارج از کشور. حتی سرسخت ترین مهره های سفر به نظر می رسد برای پیدا کردن آن نسبتا آسان به ماندن در یک محل برای 6-9 ماه زمانی که آنها یک شور-پروژه محور به تمرکز بر روی. هنگامی که شما خانه را ترک و دوباره 2-3 ماه است که به اندازه کافی زمان سفر به یکی از دو بسیار عمیق در فرهنگ جدید (این خوب است به خصوص در قاب زمان برای یادگیری یک زبان) و یا به دیدار یک زن و شوهر جدید کشور در یک سفر.

مهم نیست که الگوی شما انتخاب می کنید مهم نیست که اگر شما را الگوی خود فقط می دانم که سفر بخشی از یک بزرگتر چرخه زندگی پس از پیدا کردن حق چرخه است که مطابق با نیازهای خاص خود را برای ماجراجویی و امنیتی است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *