رفتن به نوشته‌ها

2011, اسکار, پیش بینی

[ad_1]

2011 جوایز اسکار خواهد بود در اینجا قبل از شما آن شناخته شده است که چرا من به قرار دادن با هم یک لیست کوتاه از فیلم های به نگه داشتن چشم در. چند تا از این باید دریافت بهترین تصویر نامزد در حالی که دیگران خواهد شد گره در دسته بندی های مختلف از بهترین فیلم انیمیشن برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن. در حالی که تعدادی از اسکار شایسته فیلم حتی منتشر شده است هنوز این انتخاب باید به شما ارائه با یک لیست از باید ببینید تصاویر متحرک در تئاتر و یا بر روی دی وی دی و Blu-ray.

راه بازگشت – در حالی که برنامه ریزی برای رفتن به انتشار گسترده تا ژانویه 2011 راه بازگشت در حال حاضر نقشه کشی بررسی بیحوصلگی حرف زدن از منتقدان که آن را دیده ام و در جشنواره های مختلف. با بازی کالین فارل, Ed Harris, علامت, قوی, و, Jim Sturgess, این فیلم می گوید داستان واقعی از سربازان که فرار از جنگ جهانی دوم گولاگ در سیبری و خسته کننده سفر به هند و آزادی است. فارل است به خصوص کشیده ستایش از عملکرد خود را و آن را در مورد زمان این بازیگر با استعداد دریافت اسکار است. سپس دوباره اد هریس نیز به همان اندازه مستحق برد (او را نامزد چهار بار). به کارگردانی پیتر ویر که ساخته شده گللیپلی و Dead Poets Society.

بچه ها همه راست – یک زن و شوهر (آنت بنینگ و جولین مور) با استفاده از همان ناشناس دهنده اسپرم برای باردار شدن است. هجده سال بعد بچه های خود را تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به دیدار با پدر خود که معلوم می شود یک رستوران با تعهد مشکل (مارک رافالو). یک ضربه بزرگ در جشنواره فیلم ساندنس به فیلم به دست آورده بیش از 20 میلیون دلار در گیشه تا کنون که بدون رفتن به انتشار گسترده. انتظار بنینگ یا مور (یا هر دو) به نشان می دهد تا در اسکار معرفی.

داستان اسباب بازی 3 – آن داده شده که این ضربه سر و صدا از پیکسار را دریافت نامزدی در بهترین تصویر متحرک دسته, اما آن را نیز ممکن است دریافت بهترین تصویر nod با تشکر از گسترش این رده در سال 2010. وودی (تام هنکس) و وزوز سال نوری (تیم آلن) هر دو به عقب و این زمان آنها باید با صاحب خود در حال حرکت به دانشگاه و خروج از آنها را پشت سر گذاشت. سیم پیچ در یک مرکز مهد کودک آنها نیز باید با ادعا استبدادی بسیاری-O’-Huggin’-خرس (Ned Beatty) یک اسباب بازی که اجرا می شود در این محل مانند یک اردوگاه زندان. چیزی وجود دارد در اینجا برای هر دو بچه ها و بزرگسالان و پیکسار همچنان شگفت انگیز آن رگه هایی از موفقیت است.

Blue Valentine – رایان گاسلینگ و میشل ویلیامز ستاره به عنوان یک زن و شوهر در برخورد با چالش های مختلف را از طریق یک تعداد سال از ازدواج. در حالی که هم می خواهد موفقیت و یک حرفه ای است که بیش از محتوا به اختصاص خود را به طور کامل به خانواده اش. این باعث تنش در روابط و عکسبرداری تکنیک های آشنایی رئالیسم اضافه شده به این روایت است.

استخوان زمستان – نمی شود شگفت زده برای دیدن جنیفر لارنس در نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن رده برای سال 2011 به عنوان منتقدان شده اند raving در مورد عملکرد او در استخوان زمستان از آنجایی که این فیلم را دیدم انتشار محدود در ماه ژوئن سال 2010. لارنس نقش عناصر كمياب دالی a 17-year-old زندگی در اراضی جنگلی دور از Ozarks. زمانی که مت-پخت و پز, پدر, دستگیر می شود و پس از آن جهش وثیقه آن قرار می دهد مزرعه خانواده در معرض خطر است. سمت چپ با هیچ گزینه های دیگر Ree مجموعه در پا برای پیدا کردن پدرش braving قاتلان و قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر در طول راه. یک استارک پرتره از زندگی در روستایی میسوری استخوان زمستان همچنین با کمک ثابت جهت Debra Granik.

اگر شما به دنبال یک بینش کمی در مورد اسکار 2011, نژاد, من امیدوارم که این مقاله ثابت شده است مفید است. در حالی که واقعی مراسم هنوز هم در بسیاری از ماه دور شما حداقل باید یک لیست کوچک از فیلم را مشاهده و دنبال کنید.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.