رفتن به نوشته‌ها

3 ترک خوردگی تئاتر و هتل معاملات

[ad_1]

لندن تئاتر منطقه یکی از بهترین ها در جهان است و چیزی برای ارائه به هر کس و هر کسی است. درخشان چراغ از پایان غرب مطمئن شوید که به شما را مسحور برای یک شب – پس چرا نمی شما را به مناسب شب از آن گرفتن توقف قلب نشان می دهد از دست رفته در موسیقی شب پس از آن را که مخصوص شب گذشته کمی دیگر با یک شب در یکی از لندن بهترین هتل ها.

وجود دارد تعداد زیادی از معاملات شما می توانید دست خود را و آن را واقعا نمی خواهید به شکستن بانک یا. اگر شما واقعا می خواهید را به یک رویداد خاص از آن شما می توانید یک طیف و یا هتل های 5 ستاره برای اضافه کردن یک لمس لوکس برای شب خود را. شما همچنین می توانید اضافی اختیاری مانند یک سفر به یکی دیگر از لندن جاذبه های راه آهن تخفیف و برخی از رستوران می پردازد.

را بررسی کنید برخی از پیشنهادات زیر و کتاب خود را در, چرا که این ارائه می دهد قطع این اطراف نیست!

بیلی الیوت

یک احساس خوب و سرگرم کننده موسیقی از یک پسر جوان را در یک بازی هیجان انگیز داستان از پیروزی بر مشکلات. این داستان اصلی اسیر دل از زمانی که این فیلم منتشر شد در سال 2000. نامزد 3 اسکار و 13 بافتا جایزه این حماسه و حرکت فیلم شکست گیشه سوابق در سراسر جهان و در حال حاضر یک ضربه West End موسیقی در لندن است. نشان می دهد شما را به رقص تمام راه خانه و شما واقعا نمی خواهید در این شب به پایان رسید – پس کتاب شما و یک دوست به یک هتل برای شب.

اقامت در نورفولک هتل درست کردن هاید پارک و جذب برخی از لوکس برای شب کمی بیشتر است. به دلیل آن را مانند یک موسیقی محبوب شما نگاه کنید در حدود £100 پوند – اما آن را از یک متخصص شما معتاد به آن را پشیمانی. با این حال اگر شما می خواهید چیزی ارزان سعی کنید به دنبال در برخی از اجرای برنامه یاجشن بعدازظهر.

شیکاگو

این جهانی داستان sexشهرت و… همه که جاز بازگو شرجی داستان کر دختر Roxie هارت که قتل او عاشق او رقابت با بدنام و قاتل خانم Velma کلی و شهر خود را نرم و صاف وکیل بیلی فلین تلاش برای نجات دختران از اعدام.

این فیلم بر این اساس تولید رفت و به دیدن کاترین زتا-جونز برنده جایزه اسکار برای عملکرد خود را به عنوان Velma کلی و برنده قلب و ذهن مخاطبان در سراسر جهان تا این موسیقی را واقعا شما را در لبه صندلی خود را و شما را ترک خواهد کرد وضعیتی وخیم در دنیای دودی پر جاز میله صاف و داغ موسیقی.

شما می توانید دست خود را در برخی از درخشان معاملات – حدود £80 و بالا کردن یک پر زرق و برق شب اقامت در پر زرق و برق مانند هتل رادیسون بلو تخت نیو پراویدنس بارانداز (مغرور). شما کامل فارسی صبحانه در صبح به عنوان به خوبی! نه بیش از حد نخ نما…

پایکوبی!

جشن آن 7th پر شور سال در لندن پایکوبی در حال حاضر بلندتر و سریع تر و حقه باز تر از همیشه قبل از با روال جدید طراحی رقص و موسیقی های جدید.

نشان می دهد سفر کرده است در سراسر جهان و در حال حاضر یک نام خانوادگی. شگفت انگیز بزبان موسیقی مخلوط با خام شهری و طراحی رقص هستند مطمئن شوید که به شما ضربه زدن شما پا به همراه موسیقی… یا بن خود را درب. وجود بارهای شهری هتل شما می توانید اقامت در پس از عملکرد کلیه در 15 دقیقه پیاده روی و یا یک سفر کوتاه بر روی لوله.

این بسته ها کمی گران تر به دلیل چقدر عملکرد بلیط برای رفتن (که به خودی خود به شما می گوید که نشان می دهد به خوبی’un) بنابراین شما احتمالا خالی کردن اطراف £100 دوباره, اما آن را به خوبی به ارزش پول است.

وجود بارهای از سایت های که ارائه تئاتر و هتل معاملات – اما بسیاری از آنها hoik قیمت به کاهش سود این بدان معناست که شما در واقع پرداخت پول بیشتر.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.