رفتن به نوشته‌ها

6 ویژه مواد تشکیل دهنده از یک رستوران خوب جو

[ad_1]

هنگامی که یک مشتری زدن در خیابان به یک رستوران, اغذیه فروشی و مشروب فروشی و یا کافه آنها متوجه جو در برخی موارد بدون حتی شاید آگاهانه آن را متوجه شود. به عنوان انسان ما می تواند فوق العاده حساس به اتمسفر آیا ما در یک فضای عمومی و یا در خانه. شما می توانید تشخیص احساس راه رفتن را به یک اتاق که در آن شما می توانید برش جو با چاقو یا که احساس زیبا که در آن شما می توانید گرامی محیط. وجود دارد بدون شک در مورد آن وجود دارد جنبه های است که دشوار است به پین کردن اما یک فضای دلپذیر چیزی است که می تواند ما را در سهولت.

اگر جو است که چنین چیزی پس چرا بعضی از رستوران ها باید آن را در حالی که دیگران نمی شود ؟ ایجاد یک فضای بزرگ یا ممکن است ایجاد شود بر روی هدف و یا ممکن است در برخی موارد رخ می دهد توسط حادثه. وجود دارد بسیاری از جنبه های است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک محیط عالی; که برخی از آنها می تواند دشوار است برای کنترل.

گرفتن به عنوان مثال انتقال یک دوست داشتنی و خوی در رستوران خود را; اگر شما یک رستوران بدون شک شما می خواهید برای رسیدن به این هدف و در عین حال به عنوان یک رستوران مشتری شما قطعا گرامی داشتن و لذت بردن از یک رستوران با یک افسانه محیط.

تعداد کمی از این واضح تر مواد تشکیل دهنده است که به ایجاد یک فضای خوب در یک رستوران هستند; مناسب, موسیقی, جذاب, چراغ دکور است که در نگه داشتن با رستوران, تصویر, مواد غذایی که بوی افسانه مصرف کنندگان هستند که با بهره گیری خود را به عنوان به خوبی به عنوان آخرین اما قطعا نه دست کم دلپذیر کارکنان.

بیایید اجرا از طریق آن نقاط را با جزئیات بیشتر:

موسیقی – این بدون شک وابسته به نوع مشتریان و همچنین نوع مواد غذایی در خدمت. موسیقی یک رستوران هم می توانید با تکمیل و تقویت این رستوران محیط, اما همچنین می تواند جلب توجه مشتریان بیش از حد اگر نادرست انجام شود. اگر شما مشکوک هستند از این سعی کنید آهنگ های مختلف با کارکنان است که ارائه صادقانه دیدگاه. خرس در ذهن موسیقی ذهنی است بنابراین شما همیشه نمی توانید تهیه کردن به همه سلیقه ها و نظرات.

روشنایی – همانطور که هیچ کس می خواهید را به در یک رستوران است که بد روشن آنها همچنین نمی خواهید آن را بیش از حد روشن است. روشنایی باید از نزدیک منعکس کننده خلق و خوی شما می خواهید مشتریان خود را به احساس. شما نیاز به همچنین نشان می دهد به بهترین جنبه های خود را, رستوران, بهانه جناس در نور عالی.

دکور – دکوراسیون شانس خود را برای ایجاد یک محیط است که منعکس کننده محیط رستوران. این جنبه اشتباه و آن را سخت خواهد بود برای ایجاد یک فضای که واقعا مطابق با تصویر شما می خواهید برای انتقال. اگر در شک استخدام کارشناس اگر نیاز بود; بهتر است برای گرفتن آن را حق اولین بار نسبت به انجام دوباره آن را (و یا حتی چندین بار).

مواد غذایی – این ضروری ترین عنصر برای ایجاد یک فضای بزرگ آن به راحتی می تواند باعث شکستن و یا یک کسب و کار است. آن را فقط در مورد ایجاد مواد غذایی بزرگ آن را نیز پایین می آید به ارائه بیش از حد.

مشتریان – اگر شما مواد غذایی بزرگ در محل مشتریان خوشحال باید به راحتی دنبال کنید. همانطور که با مواد غذایی مشتریان می تواند باعث شکستن و یا یک کسب و کار رستوران; پس از همه مشتریان می خواهید یک تجربه لذت بخش نه فقط غذای خوب است.

کارکنان – خوشحال کارکنان فوق العاده دارایی برای هر نوع رستوران; مبارک کارکنان را به مشتریان احساس خوش و آرام. با دوستانه, smiley, کارکنان, مشتریان, مطمئن شوید که برای لذت بردن از تجربه خود را به حداکثر و از همه مهمتر آنها را به دوستان خود بگویید و خانواده در مورد تجربه لذت بخش است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.